ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΑΡΤΙΟ-ΑΠΡΙΛΙΟ 2015

ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΑΙ  ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΑΡΤΙΟ-ΑΠΡΙΛΙΟ 2015

23.03.2015

Θα επισκεφθεί το Σχολείο η ψυχολόγος κα Κουκούλη Ελένη , υπεύθυνη του Συμβουλευτικού Σταθμού Νέων Ανατολικής Αττικής.

26.03.2015

Θα επισκεφθεί το Σχολείο η κα Κοντζίνου Ιωάννα, σχολική Σύμβουλος για τον Σχολικό Επαγγελματικό Προσανατολισμό.

21.04.2015

Στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του 2ου Γυμνασίου Μαρκοπούλου θα διεξαχθεί εκδήλωση με προσκεκλημένο τον Συγγραφέα  Καλπούζο Ιωάννη. Θα συζητηθεί το βιβλίο του με τίτλο  ??ΙΜΑΡΕΤ?? και μετά ο συγγραφέας θα μιλήσει με μαθητές του Λυκείου που συμμετέχουν στο Λογοτεχνικό Εργαστήριο αλλά και όποιον άλλο επιθυμεί.

Free Joomla Templates: from JoomlaShack