Δεν είσαι μόνος σου!

«Δεν είσαι μόνος σου»

Ένα μήνυμα των μαθητών του Α2 Λυκείου του 2ου ΓΕΛ Μαρκόπουλου αφιερωμένο με πολλή αγάπη σε όλους τους μαθητές την εποχή της πανδημίας!

Κείμενο: Μαθητές τμήματος Α2 Λυκείου του 2ου ΓΕΛ Μαρκόπουλου

Γενική επιμέλεια: Φλωρεντία Ρήγα (φιλόλογος, εκπαιδευτικός)

Συμμετείχαν αλφαβητικά: ΚΑΤΕΡΙΝΑ Λ., ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ Μ., ΕΙΡΗΝΗ Μ., ΑΡΕΤΗ Μ., ΙΩΑΝΝΑ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Μ., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΠ., ΘΑΝΟΣ ΜΠ., ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν., ΑΝΤΖΕΛΑ ΝΤ., ΑΓΓΕΛΙΚΗ Π., ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.

Φωτογραφίες: Κατερίνα Λ., Ειρήνη Μ., Αλεξάνδρα Μπ., Παναγιώτης Ν., Μιχάλης Π., Αριστείδης Π. (μαθητές Α2, 2ο ΓΕΛ Μαρκόπουλου)

Μουσική: Βαγγέλης Παπαθανασίου - "La petite fille de la mer" UMG (on behalf of Universal Music Division Polydor); LatinAutorPerf, União Brasileira de Compositores, UNIAO BRASILEIRA DE EDITORAS DE MUSICA - UBEM, Sony ATV Publishing, ASCAP, LatinAutor - SonyATV, LatinAutor, and 16 Music Rights Societies

Δες το μήνυμα...

Joomla Templates: by JoomlaShack