ΝΕΑ ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΣΤΟ VOLLEYBALL.

Νέα νίκη της ομάδας volleyball των κοριτσιών επί της αντίστοιχης του ΓΕΛ Αναβύσσου με 2-1 σετ, στο Κλειστό Γυμναστήριο Παλλήνης.Η ομάδα προκρίθηκε στην επόμενη φάση του Σχολικού Πρωταθλήματος με τον αγώνα να διεξάγεται την ερχόμενη εβδομάδα.

Θερμά συγχαρητήρια και καλή επιτυχία στον επόμενο αγώνα.

Στο σημείο αυτό πρέπει να μεταφέρουμε τις ευχαριστίες της Γυμνάστριας του Σχολείου κας Γεωργίας Τσανακτσίδου, του Διευθυντού και του Συλλόγου Διδασκόντων του Σχολείου :

1. Προς την Επαγγελματική Ομάδα Volley  Γυναικών του Α.Ο. Μαρκόπουλου και τον Πρόεδρό της κο Πάρη Ευαγγελίου για την πολύτιμη βοήθεια και υποστήριξη που παρείχαν στην Ομάδα μας ,κατά τον πρώτο της αγώνα με το 1ο ΓΕΛ Κορωπίου.

Η υποστήριξη αυτή  εκφράστηκε έμπρακτα με την προσφορά των εμφανίσεων και αθλητικού υλικού για την ανωτέρω,νικηφόρα για τα κορίτσια μας, αναμέτρηση.

2. Προς το Βιβλιοπωλείο ''ΟΙΔΑ'' , για την αγορά 12 νέων εμφανίσεων και τη  δωρεά τους στην Ομάδα και το Σχολείο.Οι νέες εμφανίσεις χρησιμοποιήθηκαν για πρώτη φορά στον αγώνα εναντίον του ΓΕΛ Αναβύσσου.

3.Προς το Δήμο Μαρκόπουλου, για την πλήρη βοήθεια - υποστήριξη των μετακινήσεων των κοριτσιών της Ομάδας με λεωφορεία του Δήμου.

και

4. Προς το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου, με ιδιαίτερη αναφορά στον Πρόεδρο του Δ.Σ.  κο Παντελή Τερλεμέ για την συνεχή,άοκνη  και πάντα πολύτιμη βοήθεια και υποστήριξη που παρέχει στην Ομάδα αλλά και στο Σχολείο γενικότερα.

Joomla Templates: by JoomlaShack