ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΔΩΡΕΑΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑ ΑΘΗΝΩΝ

Ημερομηνία: 16/5/2018

Αρ. Πρωτ.: 359

Αξιότιμοι κύριοι,

Σας εκφράζουμε τις θερμές ευχαριστίες τόσο του σχολείου μας όσο και του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων σχετικά με τη σημαντική δωρεά σας για την κάλυψη βασικών αναγκών σε ηλεκτρονικό υλικό και μέσα διδασκαλίας. Αναλυτικότερα, πρόκειται για 7 ασπροπίνακες, 1 πολυμηχάνημα Inkjet Epson, 1 πολυμηχάνημα Laser Samsung, 1 Turbo-X UPS καθώς και αθλητικό υλικό.

Η παρούσα επιστολή αποτελεί ελάχιστη ένδειξη εκτιμήσεως έναντι της αξιόλογης και αξιέπαινης πράξης σας και προσβλέπουμε στη μελλοντική εθελοντική σας αρωγή.

Πράξεις αλληλοβοήθειας όπως αυτές, θεωρούμε ότι στις σημερινές εποχές θα πρέπει να αναδεικνύονται ώστε να γνωρίζουν όλοι ποιοι στηρίζουν με τις πράξεις τους το μέλλον της χώρας μας, τα παιδιά μας. Για τον λόγο αυτό, σας ενημερώνουμε για την πρόθεσή μας να αναδείξουμε αυτή τη χειρονομία σας ενημερώνοντας τους γονείς και κηδεμόνες της σχολικής μας μονάδας καθώς και τα τοπικά μέσα ενημέρωσης.

Η Διευθύντρια Λυκείου

Μανδραπήλια Αντωνία